• Объявления



Салат "Мімоза"

Здесь все пишем свои рецепты всевозможных интересных салатов от самых простых до профессиональных, делимся кулинарными секретами, повседневные салаты

Салат "Мімоза"

Сообщение Эльвира » 04 мар 2012, 21:23

Рецепт салату "Мімоза"

Якось само собою вийшло, що в холодильнику виявилися продукти, які підходять для салату "Мімоза". Не довго думаючи - гадаючи, я зважилася на ЦЕ!

Рецептів салатега "Мімоза" багато, так само як і інших рецептів одного і того ж страви. Я надаю вашій огляду мій рецепт цього салату :) Прошу любити і жалувати :)

Почнемо!
Нам потрібні такі продукти: картопля, буряк, морква, цибулька, яйця, рибна консерва, майонез, сіль.
Ставимо все це справа варитися в каструлю з водою :)
Закипає ..
Варимо все разом, АЛЕ картопля, морква і яєчка варяться швидше, так що їх виймаємо хвилин через 20-30 ..
Бурячок виймаємо набагато пізніше .. їй варитися треба години 2 .... Далі всі овочі чистимо
Дрібно струже цибулька
Відкриваємо нашу сардину, і вилочкою прям в баночці топчемо її, не зливаючи масла, разом з ним топчемо, але не сильно захоплюйтеся, каша не повинна вийти :) ..
Все це були підготовчі стадії, Тепер злочинний до самого процесу.
Беремо тертку, блюдо, картопля .. Картоплі половина від усього, тому що буде 2 шари
.. І трьом, тримаючи терку на вазі над всією поверхнею блюда
посипаємо цибулькою
далі майонез ..
яєчка (половина норми, далі ще 1 шар)
майонезег
тепер розподіляємо нашу рибку осторооожненнько, так як салат ніжний - все шару повітряні (летять з повітря, з терки, нічого не пригладжує), так от, обережненько розподіляємо рибку вилочкою по всій поверхні нашого страви ..
тепер цибулька ..
Трьом морковочку, так само як і всі продукти - на вазі ..
її майонезом ..
і знову повторюємо-картопля, майонез, яйця ..
далі йде в хід буряк, трьом її - це останнє що нам доведеться терти :) ..
ножиком акуратно вирівнюємо краю, вилазять з блюда овочів :) і трохи підсолюємо ..
покриваємо красиво майонезіком ..
Далі йде справа творча - прикрашаємо укропчиком .. .. і маслинки ..

Даємо просочитися годинки 2 .. і .. Прошу до столу! 1;)
Аватар пользователя
Эльвира

 
Автор темы
Сообщений: 263
Темы: 224
Зарегистрирован: 17 дек 2011, 09:51
Благодарил (а): 4 раз.
Поблагодарили: 11 раз.

Объявления

Вернуться в Салаты

Кто сейчас на форуме

Зарегистрированные пользователи: нет зарегистрированных пользователей




cron
Яндекс.Метрика