• Объявления



5 вправ для красивих грудей

Диетические системы питания. Как похудеть, как всегда быть красивым бодрым и здоровым… Питание для беременных и кормящих грудью женщин. Здоровый образ жизни обсуждаем и оцениваем диеты, диетические продукты. Красота и здоровье

5 вправ для красивих грудей

Сообщение Кухар » 11 мар 2012, 13:04

5 простих вправ для збільшення грудей.

Перш за все я хочу прояснити кілька моментів, які треба знати дівчатам і жінкам які вирішили змінити форму свого бюста. Найперше з чого я хочу почати, так це з того що груди жінки - це молочні залози під якими знаходяться грудні м'язи. Молочні залози без хірургічного втручання змінить не можна, тобто вони даровані природою, а ось м'язи грудей можна збільшити і привести в тонус. Безсумнівно, це і буде тим фактором який дасть нам позитивний результат. Об'єм грудей збільшиться, груди підніметься, увійде в тонус і буде мати ефектний зовнішній вигляд.

Наступні про що я хочу сказати так це про те, що збільшення грудей це не миттєвий процес і не слід чекати результату після першого заняття. Тому треба запастися терпінням і дотримуватися плану тренування. Вправи для збільшення грудей необхідно виконувати три рази на тиждень, бажано в першій половині дня. Частіше робити вправи не варто так як м'язи ростуть в дні відпочинку а не навантажень.

В якості додаткового навантаження в заняттях по збільшенню грудей я б рекомендував використовувати професійний інвентар, розбірні гантелі по 3-7 кілограм. Вага гантелей треба підбирати індивідуально з розрахунку оптимальної навантаження на цільову область грудей при виконанні вправ. Іншими словами ви повинні вибрати таку вагу що б ви могли правильно без ривків плавно виконувати вправи і під кінець відчувати напругу в м'язах. Дорогі жінки товсті книги не призначені в якості навантажень, з ними ви звичайно зможете виконувати всі наші вправи, але не зможете робити їх так само легко, якісно і красиво.

Перш ніж приступити до виконання вправ для збільшення грудей необхідно
виконати розминку. Розминка необхідна для того що б підготувати м'язи до майбутніх навантажень і уникнути травм. Як вправ для розминки підійдуть вправи які ви виконували на уроках фізкультури. Вам буде достатньо виконувати їх протягом 5-7 хвилин під музику.

Віджимання - це наше перше вправу. Дана вправа не потребує описі. Є одним з кращих домашніх вправ для збільшення грудей. Для того щоб перевести груди в порядок необхідно віджиматися одноразово 20 разів. Якщо відразу у вас не вийде не турбуйтеся, всьому свій час. Робіть 20 віджимань за заняття в не залежності від кількості підходів.

Жим. Ляжте на підлогу, в руки візьміть гантелі і тримаєте їх у грудях. Напружте м'язи грудей і піднімайте гантелі рівно верх, повільно опускайте і відразу піднімайте вгору. Виконувати вправу треба три рази по вісім повторень. Вага гантелей треба збільшити якщо підіймаєте більше 8 разів і зменшити якщо виконати потрібну кількість не виходить можливим.

Розведення. Це вправа повинна надати вашій грудей сексуальну форму. Ляжте на спину, в руки візьміть гантелі і розташуйте їх на проти грудей. Розведіть руки на рівні плечей потім поверніть їх у вихідне положення. Виконуйте вправу три рази по 8-12 повторень.

Підйом гантелей стоячи. Станьте прямо ноги на ширині плечей, в руки візьміть гантелі. Піднімайте руки верх над головою і повільно опускайте вниз. При підйомі рук вдихайте, коли опускаєте руки видихайте. Виконуйте вправу три рази по 8 повторень.
Пуловер. Ляжте на підлогу візьміть у дві руки одну жолобник і закиньте її за голову. Піднімайте руки над головою і опускайте їх на живіт, потім поверніться у вихідну позицію. Виконуйте вправу три рази по 8 повторень.

Через 8 тижнів тренувань обсяг ваших грудей збільшиться груди підніметься, увійде в тонус і буде мати ефектний зовнішній вигляд.
Аватар пользователя
Кухар

 
Автор темы
Сообщений: 283
Темы: 263
Зарегистрирован: 26 ноя 2011, 09:20
Откуда: Україна
Благодарил (а): 7 раз.
Поблагодарили: 12 раз.

Объявления

Вернуться в Диеты и здоровое питание

Кто сейчас на форуме

Зарегистрированные пользователи: нет зарегистрированных пользователей




cron
Яндекс.Метрика