• Объявления



КРАЩА У СВІТІ ДІЄТА!

Диетические системы питания. Как похудеть, как всегда быть красивым бодрым и здоровым… Питание для беременных и кормящих грудью женщин. Здоровый образ жизни обсуждаем и оцениваем диеты, диетические продукты. Красота и здоровье

КРАЩА У СВІТІ ДІЄТА!

Сообщение ПОЛИНКА » 27 янв 2012, 23:15

Найефективніший спосіб швидко схуднути без голодування і стресу, підійде всім!

Ольга Пивоварова
Сербія, 2011

З радістю вітаю вас, мої читачі!
Я вирішила написати цю невелику історію для всіх, хто прагне схуднути, але з якихось причин ніяк не може добитися бажаного результату. Тут я розповім про спосіб харчування, до якого прийшла сама і який допоміг мені за 2 місяці скинути 10 кг (а моєму чоловікові - 20 кг) і привести свою вагу в ідеальні рамки. Він містить у собі багато елементів існуючих рекомендацій зі здорового харчування, але, в той же час, відрізняється від них. Випробувавши на собі багато чого, я тільки з цією дієтою досягла бажаного результату. Тепер дуже хочу поділитися і з вами!
До дієти всі вже звикли ставитися як до чогось екстремально-вимушеного, що доведеться перетерпіти для здобуття стрункої фігури, а потім забути як страшний сон. І дійсно, почитавши пару дієт типу «сирної» або «шоколадної», я прийшла в жах! Це відверте насильство над організмом, чревате дуже важкими наслідками.
На людей, «сидять» на дієті, дивляться з жахом і жалістю - бідні, їм доводиться майже у всьому собі відмовляти.
І чомусь ніхто не замислюється над тим, що таке дієта насправді. А відповідь криється в походженні слова. Дієта (від грецького) - спосіб життя! Ну хто б міг подумати! І невже є така дієта, яка може зробити нас ситими, стрункими, красивими і щасливими на все життя?
Ну, звичайно, є!
І ця дієта дуже проста, легка, смачна!
Вона підійде для всіх, в тому числі, для провідних малорухливий спосіб життя, навіть для вагітних, і годуючих матерів!
Вона допоможе скинути стільки кілограм, скільки ви самі захочете, всього за кілька тижнів, а також легко позбутися целюліту!
Це дієта без голодування, без підрахунку калорій, без складних рецептів і рекомендацій, і що найважливіше - без шкоди для здоров'я!
Вам не доведеться терпіти її, ви будете насолоджуватися їй, і навіть зможете дозволити собі все, що ви любите, в тому числі і солодке, і борошняне!
Нісенітниця, скажете ви, ще одна качка для зневірених схуднути. Чудес не буває!
А я вам скажу, що все наше життя - це диво. І відповіді на найскладніші питання завжди найпростіші.
Цю дієту не вираховували вчені-медики, вона не продається в дорогих салонах краси за великі гроші. Я прийшла до неї сама і дуже хочу поділитися нею з вами абсолютно безкоштовно.


***
Я багато років боролася із зайвою вагою всіма способами, від жорстких обмежень в їжі до виснажливих тренувань в басейні і на біговій доріжці. Безсумнівно, мені вдалося домогтися успіху, але він був неповним і дуже хитким - варто було припинити стежити за харчуванням або кинути фізичні вправи, рахунок моментально змінювався не на мою користь. А целюліт і зовсім не ставав непомітніше. Думаю, це чудово знайома всім.
І багато разів мені приходила на розум думка - ну невже всі люди народжені, щоб боротися із зайвою вагою? Адже, погодьтеся, не багато на світі тих, хто, кожен день дивлячись у дзеркало, насолоджується своєю ідеальною фігурою, не роблячи при цьому жодних зусиль? І невже організм людини так влаштована, що змушує нас споживати величезну кількість їжі даремно, просто відкладаючи її з боків, на животі та стегнах? А схуднути ми можемо, тільки відчуваючи постійні муки голоду і спускаючи з себе сім потів? Ну хіба це логічно? Хіба не закралася тут якась помилка? Може бути, всі наші уявлення і представлення сучасної медицини про харчування людини зовсім неправильні? Може бути, наше почуття голоду - сигнал організму про те, що йому гостро чогось не вистачає, а наш зайва вага - свідчення того, що ми даємо організму не те, що йому потрібно? Задумайтеся і ви!
І в один прекрасний день мені прийшла відповідь, який допоміг мені схуднути до мого ідеального ваги і позбутися целюліту всього за 2 місяці, виносити і народити здорового малюка вагою 4 кілограми, а потім ось уже протягом 8 повних місяців годувати його тільки грудьми, при цьому абсолютно не одужавши. За цей час я жодного разу не відчувала почуття голоду і занепаду сил, кожен мій день сповнений енергії!
Постарайтеся не давати тому, що я вам зараз опишу, ніяких ярликів, типу «а, знаю, це веганство, або сироїдіння» чи ще чогось там. Ця дієта (буду краще називати це своїм способом життя) ніяк не класифікується, це ні перше, ні друге, ніяке. Це просто те, що реально працює. Я пройшла через це і за 2 місяці схудла на 10 кілограмів, за півтора року не набрала жодного назад. Мій чоловік пройшов через це і схуд на 20 кілограмів за ті ж два місяці. Ось уже півтора року таким і залишається. Хоча у мене є свої міркування щодо того, яку їжу повинен вживати людина, як очищається організм і як відбувається засвоєння поживних речовин, я тут на цю тему поширюватися не буду, тому що відразу знайдуться ті, які скажуть, що це невірно, тому що лікарі і вчені довели і бла-бла-бла ..
Наведу таку алегорію. Уявіть, що я - просунутий користувач будь-якого складного технічного приладу, наприклад, комп'ютера. А ви - прийшли до мене на курси, щоб навчитися основних операцій з ним. І хоча я настільки відчула цю машину, що вже здогадуюсь, як там все працює, я не буду вам розповідати про її пристрій, про те, за якими мікросхем тече струм, коли ви натискаєте на ті чи інші клавіші, а просто покажу вам, куди треба натискати, щоб у вас вийшло те, до чого ви прагнете. Частково я вам цього не розповім тому, що сама цього не бачила, я не винайшла цей комп'ютер, не робила все це своїми руками, я просто не можу знати напевно. Частково тому, що багатьом з вас це просто не буде цікаво! А якщо комусь цікаво, він завжди може підійти до мене і запитати про МОЄМУ думку з цього питання після занять
Поставтеся до мого способу життя як до чергової дієті, яких ви на собі випробували вже безліч, з однією лише відмінністю, що він принесе вам тільки користь, радість і 100% успіх.
Розкажу вам свою історію, щоб втертися в довіру.


***
Початок мого дієтичного одкровення можна приурочити до перших днів токсикозу, який зі мною трапився, як ви здогадалися, під час вагітності. Я раніше була зовсім всеїдною, від слова «вегетаріанець» мене нудило, а слово «сироїд» я сприймала як щось, що відноситься до небезпечної релігійної секти. Однак тепер мене нудило від усього, що я бачила, крім свіжих фруктів і овочів. І так сталося, що я на подив для себе легко перейшла на харчування виключно свіжими салатами, гризла яблука, апельсини, банани, горіхи, і відчувала себе чудово. При цьому майже не хотілося пити, оскільки, мабуть, достатньо вологи я отримувала з цих продуктів. Це тривало приблизно 2 тижні, після чого мені захотілося чогось більшого, і я стала періодично додавати в раціон розмочену гречку, пророщену пшеницю і кунжут. І цього, уявіть собі, виявилося цілком достатньо, щоб жити! Я стала дуже швидко худнути, у мене очистилася шкіра на обличчі, пропав целюліт, і все це за 2 місяці. Чоловік, спочатку вимушено, а потім з полюванням прийняв мій спосіб життя для себе, і ось вже півтора роки ми живемо, харчуючись саме таким чином. При цьому іноді ми без докорів совісті ходимо по ресторанах, де об'їдаємось піцою, або в гості, де з апетитом навертає торт. Це все ніяк на нас не відображається! Єдине, чого ми взагалі не їмо - це будь-який тваринний білок (м'ясо, риба, яйця). Молочні продукти іноді споживаємо, але нечасто. І зовсім не п'ємо алкоголь. Але давайте домовимося, що в кожного свої уподобання, і додавати те, що ви вважаєте за потрібне, ви потім зможете самі на свій розсуд.
От моя пропозиція - дайте собі два тижні, і ви побачите безсумнівно ефект. Всього 2 тижні «суворого послуху» ?, а потім вже вирішите, підходить вам це чи ні. Повторю ще раз, що за 2 місяці такого способу життя ви позбудетеся від усіх своїх проблем. Ну хіба вона не варта того, щоб спробувати?


***
Отже, ваш новий випробувальний раціон на два тижні, а якщо вирішите, що вам це підходить, то і на наступні 2 місяці!
Його найкращі риси - можна їсти скільки завгодно і все, що завгодно, із запропонованого списку, в будь-якій послідовності і в будь-який час дня і ночі!
Є деякі правила:
1. Не змішуйте їжу і напої. Пийте за 15 хвилин до їди або мінімум через годину після. З напоїв рекомендую в основному чисту негазовану воду, можна чай, краще на травах, а замість цукру покласти мед, якщо вважаєте за краще солодкий. Іноді може захотітися свіжовичавленого соку, але не захоплюйтеся, сприймайте це як десерт, а не основне питво. Ніяких газованої води, молока, кефіру, йогуртів, пакетованих соків, кави, енергетичних напоїв, алкоголю (у тому числі пива). Мінеральну воду теж пити не потрібно. Взагалі, при такому харчуванні рекомендації випивати мінімум 1,5 -2 літра рідини в день втрачають свою вагу, оскільки дуже багато живлющої вологи ви будете отримувати саме з їжею.
2. Не змішуйте їду! Дуже важливо не споживати багато різних продуктів одночасно. Якщо ви робите салат, намагайтеся, щоб він вийшов одно-двокомпонентний, при цьому бажано, щоб овочі збігалися один з одним за кольором. Тобто, просто помідорний, або помідори і червоний перець. Або просто капустяний, або капуста з огірком. Єдине, що без проблем і в будь-яких кількостях можна додавати скрізь - свіжа зелень і листя салату. Не їжте фрукти разом з овочами, гречку разом з салатом. Між прийомами різносортних страв робіть перерву 20-30 хвилин.
3. Намагайтеся зменшити кількість споживаної солі!
4. Їжте великими порціями! Пам'ятайте, що салат - тепер ваше основне блюдо, а не добавка до гарніру. Їжте, як тільки відчуєте голод, хоч посеред ночі. Наїдайтеся досита, але не досхочу!
5. Їжте часто, не допускайте почуття голоду. Спочатку вам буде здаватися, що ви їсте постійно, весь час щось жуєте. Це абсолютно нормально, не дивуйтеся!
6. Їжте не поспішаючи, ретельно пережовуючи їжу.
7. Не намагайтеся максимально урізноманітнити свій раціон, краще виберете кілька основних продуктів і купіть їх ящиками, щоб вистачило надовго. Буде і дешевше, і толку більше!
8. Споживати краще сезонні продукти, в них менше хімії, та й коштують вони недорого.
9. Слухайте свій організм і потурайте своїм бажанням! Якщо вам буде чогось не вистачати, тіло недвозначно скаже вам про це, тому не хвилюйтеся за збалансованість раціону!
Список продуктів:
Перше і основне - Будь-які свіжі фрукти і овочі, на ваш смак! У кожного свої уподобання, хтось може й картоплю сирої є, а хтось терпіти не може болгарський перець. Наприклад, раніше я й подумати не могла, що кабачки і кольорову капусту з брокколі можна їсти сирими, а тепер вважаю їх цілком смачними і ситними! По собі можу сказати, що основу харчування взимку становлять яблука, банани, апельсини, капуста, морква і редька, а влітку - все, що душа забажає! У нас в основному кавуни, груші, персики, виноград і помідори. Не забувайте про свіжу зелень - кріп, петрушку, зелений лук тощо.
Друге - горіхи, насіння і сухофрукти. Горіхи і насіння - в сирому і несоленом вигляді (тобто, не фісташки!). Сухофрукти - якщо не вистачає солодкого, а так можна обійтися і без них!
Третє - пророщена пшениця (це за бажанням, тому що вимагає деякого за собою догляду, але відмінний поживний продукт, що заряджає вас життєвою силою). Білу цільну пшеницю залити на ніч водою. Вранці воду злити, промити пшеницю й залишити її вологою в теплому приміщенні, можна зверху накрити вологою марлею. Коли зернятка проклюнутся, пшеницю можна їсти! Дуже смачно!
Четверте - кунжут. Обов'язково! Кунжут - важливе джерело кальцію і інших необхідних макроелементів, говорю не з чуток. Зараз я годую грудьми і дефіцит кальцію відчуваю відразу: починають хворіти зуби так, як ніби з них злізла вся емаль. 50 грам кунжуту в день - для годуючої матері більш ніж достатньо. Менш завантаженим можна менше або через день.
П'яте - те, що ми з чоловіком називаємо «для набивання пуза» - розмочена гречка. Допомагає впоратися з гострими нападами голоду, коли овочів, фруктів і горіхів виявляється мало. Гречку не варити, а просто залити окропом і дати настоятися 15-20 хвилин. Сміливо висипайте 200 грам сирої гречки на один прийом, цього вам вистачить, щоб наїстися на півдня!
Сьоме - мед. Можна їсти так, можна додавати в чай. З горіхами краще не вживати.
Восьме - «екстрені заходи» - зерновий хліб з борошна грубого помелу, бажано підсушений. Якщо відчуття голоду продовжує стояти на своєму, прийміть цю екстрену міру, щоб наїстися. Окремо або разом з салатом - цілком піде. Однак не захоплюйтеся!


***
Отже, список продуктів у нас є, але що з ним робити? Що з чим заважати і коли все є? Наведу приклад свого меню, яке допоможе вам зорієнтуватися і придумати своє!
Меню зимовий з ранку до вечора через довільні проміжки часу
Після пробудження і осмислення життя стакан води
Через 15 хвилин кунжут, ще через деякий час 2-3 банана, пару яблук, апельсин
Ближче до полудня салат. Варіанти салату:
- Біла редька на тертці або півкільцями;
- Капустяний салат;
- Морквяно-капустяний салат;
- Редька-морквина;
-Капустяно-яблучний;
-Авокадо.
За смаком посолити, додати олії, часнику, зеленої цибулі, лимонного соку і т.п, але приправами не захоплюватися, щоб не розпалити апетит.
Протягом дня будь-які фрукти, сухофрукти і горіхи за бажанням і в будь-якій кількості. Можна пити воду, якщо хочеться.
До вечора велика тарілка гречки, помірно солоною і заправленою маслом по смаку, та / або пророщена пшениця.
Перед сном можна випити кухоль солодкого чаю з медом.
Меню літній
Порядок той же, хоча, як і в зимовому, можна міняти місцями гречку і салат, як вам хочеться.
Снідати можна великий мискою полуниці, черешні чи винограду, протягом дня насолоджуватися сливами, грушами, яблуками, динями, кавунами, персиками, абрикосами і іншими скарбами природи! На обід ми зазвичай робимо великий помідорний салат. Вечеряємо тієї ж гречкою, а іноді і взагалі не вечеряємо, бо влітку їсти хочеться істотно менше!
Варіанти салатів:
- Зелений салат, редиска, різноманітна зелень;
- Те ж саме з огірком і зеленим перцем замість редиски;
- Помідори з цибулею;
- Помідори з червоним перцем;
- Зелений салат і червоний перець;
-Огірок і молода капуста ...
І безліч інших комбінацій!


***
Ось власне і весь секрет!
Ніяких продуктів промислового виробництва овочів-напівфабрикатів-жуйок ітд)! Нічого молочного та м'ясного (в поняття м'ясне входить будь-який тваринний білок, включаючи рибу і морепродукти), виключіть яйця! Це дуже важливо для того, щоб все вийшло.
Після того, як ви побачите ефект, вирішите, що вам це підходить і досягнете своєї досконалості, ви просто залишите такий вид харчування за основу і будете додавати в нього все, що вам хочеться, хоча постарайтеся не частини, одного-двох разів на тиждень цілком достатньо! При цьому ви на все життя збережіть міцне здоров'я, красу, прекрасну фігуру, вам навіть не доведеться займатися спортом для підтримки стрункості і тонусу тіла!
Але не вірте нічому, що тут написано! Ви повинні в усьому переконатися самі!
Підіб'ємо ще раз підсумок-резюме:
1. Ви харчуєтеся запропонованим мною чином 2 тижні, помітно худнете і вирішуєте, чи хочете продовжити і домогтися всього, що ви задумали.
2. Якщо ви обираєте продовжити, то дотримуєтеся такого режиму харчування ще півтора місяця (щоб в сумі вийшло 2). Впевнена, за цей час, а може й раніше, ви досягнете своєї мети, скинете свої зайві 5, 10, 15, 20, 30 кілограм і зможете подумати над пунктом 3. До речі, якщо хочете схуднути швидше, зменшіть кількість гречки і хліба, але знову ж без голодного стресу! Хочеться - значить, треба.
3. Ви робите це харчування способом свого життя, своєї дієти і більше не знаєте турбот із зайвою вагою, шкірними висипаннями, хворими зубами, неприємним запахом, неполадками з травленням і багатьма іншими супутниками неправильного харчування. При цьому, якщо вам захочеться чогось шкідливо-смачненького, ви цілком і без збитку для себе можете це дозволити. Поспішаю вас заспокоїти, хотітися буде все менше, тому що ви вже будете відчувати різницю між хорошою і поганою їжею і багато себе труїти вам не захочетсяJ
4. Хороша новина! Деякі вже можуть домогтися бажаного результату майже повністю за перші два тижні. Якщо вам це вдалося, ви на решту півтора місяці відразу можете переходити до пункту 3, минаючи пункт 2, і закріплюєте отриманий результат, вже знову дозволяючи собі все, що ви любите. Кожен визначить для себе міру сам!
Напевно, вам цікаво, раз все так просто, чому таке харчування не рекомендовано лікарями і міністерством охорони здоров'я. Моя думка - істина про правильне харчування відома багатьом, але її не хочуть доводити до громадськості, оскільки це означало б крах безлічі величезних корпорацій, які виробляють продукти харчування, косметику і ліки. Але це ж ваше здоров'я, візьміть все в свої руки, приймайте рішення самі, не дозволяйте думати за вас.


***
У вас можуть виникнути такі думки чи запитання, постараюсь відразу їх прокоментувати.
- А як же м'ясо і молочні продукти? Хіба може людина без них прожити?
Це, напевно, буде найпоширенішим питанням, що викликає найбільшу кількість суперечок. І знову ж таки, хоча в мене є своя думка з цього приводу, вас я закликаю поставитися до цієї системи харчування як до дієти на певний час. Я не закликаю вас відмовитися від споживання тваринних білків з тих чи інших причин назовсім, покладемо це за необхідне для того, щоб запропонований спосіб схуднення спрацював максимально швидко і ефективно. Якщо ви боїтеся, що відмова від м'яса та інших продуктів тваринного походження принесе шкоди вашому організму, можу вас запевнити, що за таке нетривалий час як 2 місяці нічого страшного не станеться. А пройшовши через цей досвід самостійно, ви вже сміливо зможете самі сказати, чи потрібно вам м'ясо у вашому повсякденному житті чи ні. Зрозумійте, САМІ, а не грунтуючись на думці лікарів, родичів або телеведучих. Я ще не чула ні про один випадок, коли людина перестала їсти м'ясо і безпосередньо від цього помер, у той час як у світі живуть і живуть мільйони, не побоюся навіть сказати, мільярди, цілі нації, не споживають в їжу м'ясо.
- Тут йдеться тільки про сиру їжу. Що, нічого не треба готувати?
Готувати в загальноприйнятому розумінні цього слова, дійсно, нічого не треба. Потрібно тільки періодично заливати водою гречку і пшеницю, та різати в миску салати. Ніяких каструль, сковорідок, пароварок, мікрохвильовок вам не буде потрібно. Справа в тому, що раз ми обрали харчуватися тільки рослинною їжею, то набагато краще буде їсти її у вихідному варіанті, повної вітамінів і мінералів, освежающе смачною, а не випарювати з неї всі соки. Ми більше не використовуємо продукти, які необхідно перед вживанням піддати тепловій обробці (яйця через сальмонельозу, м'ясо і рибу з-за яєць глист). Більше того, оскільки одне з важливих правил нашої дієти говорить - «не змішуйте їжу», втрачається весь сенс кулінарії. Ви, звичайно, можете сказати: «а що, я люблю поїсти вареної картоплі / рису / буряка, не дуже-то мені сподобається жувати їх сирими!». Що ж, розумію вас! Але ви обов'язково зможете повернутися до них, як тільки спробуєте запропонований мій спосіб життя і в тому випадку, якщо він вам підійде, і в тому, якщо ви вирішите, що він вам не підходить, і будете використовувати його тільки якщо знову захочете схуднути. А поки - все по списку!
- Чому гречка? Чи можна додавати інші крупи?
Гречку ми вибрали тому, що це, на наш погляд, єдина цілісна крупа, яку можна їсти, не піддаючи тривалій термічній обробці. Більше того, у неї приємний смак і відмінні поживні властивості. Якщо вам на думку прийшло ще щось, пробуйте! Якщо ви вирішили взятися за, скажімо, вівсянку, вибирайте самі грубі пластівці, не сильно перероблені механічно, заливайте їх окропом буквально на 2 хвилини. Хоча я навіть не знаю, скільки вам доведеться їх з'їсти, щоб гарненько підкріпитися!
- Чи потрібно додатково приймати будь-які вітаміни або біодобавки?
Зовсім не потрібно. Якщо ви будете харчуватися відповідно до запропонованого списку, вітамінів ви будете отримувати набагато більше, ніж споживаєте зараз. У вас буде все, що необхідно людині для повноцінного і енергійного життя, включаючи вагітність, годування грудьми і важку фізичну роботу. Не забувайте про свіжу зелень і кунжут!
-А чи можна все це перетворювати у фруктові, овочеві та зелені соки або коктейлі в блендері?
Давайте не будемо? Дуже важливо, щоб ви жували їжу, довго, вдумливо, ретельно і самостійно! При цьому, намагаючись не змішувати різні продукти. Так ви відмінно вгамуєте спрагу і голод, а соки і коктейлі тільки підігріють апетит.
- Харчування свіжими овочами та фруктами - це дорого
Дорого і дешево - поняття дуже відносні. Думаю, мало хто з читаючих закуповують по осені декілька мішків цибулі та картоплі і весь рік харчуються тільки цим. Якщо такі є, для них запропонована дієта буде дорогувато. Для всіх інших, які купують в магазинах хліб, молоко, сир, сир, яйця, курку, м'ясо, сосиски, ковбаси, печиво до чаю, кетчуп, солоні огірочки, напівфабрикатні млинці та салати - у кілька разів дешевше. Ви навіть собі не можете уявити, наскільки дорогі продукти промислового виробництва. Але все пізнається в порівнянні. Звичайно, не варто купувати несезонні фрукти в найдорожчому супермаркеті в центрі міста. Краще раз на тиждень з'їздити на оптовий ринок і купити ящиками основні сезонні продукти, за дрібниці на тому ж ринку або в супермаркеті бюджетному докупити те, що ви їсте в менших кількостях. От і вся арифметика. Перевірте самі!
- Ми не в селі живемо, звідки взяти всі ці продукти?
Вже повірте, жили ми в селі. На жаль, у російських селах тепер сільськогосподарську продукцію вдень з вогнем не знайдеш. Власне виробництво повністю загублено, все поставляється з радгоспів, розташованих в околицях великих міст. Тому в містах таких продуктів набагато більше, ніж в селах, і що не парадоксально, часто істотно дешевше.
- В овочах і фруктах, які продаються в магазинах, повно нітратів
Дійсно, сьогодні навряд чи вдасться знайти ледачих фермерів, не бризкали свої плоди пестицидами, інсектицидами, підсилювачами зростання і іншою хімією. Але це всього лише ще один аргумент на користь того, що споживати найкраще тільки сезонні фрукти та овочі. Якщо ви сильно боїтеся нітратів, продукти перед вживанням можна на півгодини замочувати у воді або очищати від шкірки. Але навряд чи вам варто боятися надмірно, адже якщо подумати, скільки ваш організм вже прийняв консервантів, штучних ароматизаторів, барвників, підсилювачів смаку, загусників, антибіотиків та інших токсичних речовин, що містяться у великій кількості в продуктах вашого щоденного меню, ви зрозумієте, що він досить міцний горішок!
- Це тільки для літа підійде, а взимку хочеться добре поїсти гарячого. Та й продуктів таких взимку не знайти
Насправді, це ілюзія, пристрасть до гарячої їжі - просто ваша звичка, ніякої об'єктивної необхідності в цьому немає. І ви абсолютно не будете відчувати дискомфорту, пов'язаного з нестачею димлячих страв у вашому раціоні. Якщо хочете зігрітися в холодний день, чай з медом - цілком гідна альтернатива борщу! Тим більше, у вашому розпорядженні ще й гречка, залита гарячою водою. Щодо зимового асортименту свіжих овочів і фруктів. Раніше вони дійсно були в дефіциті, і в лютому в спецмагах «Овочі-Фрукти» на полицях догнивала дві останні морквини. Однак на сьогоднішній день, дозволяють зберігати яблука, капусту, моркву, редьку, гарбуза до самої весни. Свіжу зелень і салати в багатьох великих містах ростять в тепличних господарствах круглий рік. Заморські країни рясно постачають нас бананами і апельсинами саме в цей холодний час року. Горіхи, крупи і сухофрукти - завжди до ваших послуг!
- Хіба можна так харчуватися вагітним?
Цілком! Це прекрасний режим харчування, який дозволить вам зберегти стрункість і красу протягом усієї вагітності, а малюку - отримувати всі необхідні йому речовини. Я перейшла на свою дієту на початку вагітності і весь термін (рівно 9 місяців), харчувалася саме таким чином. При цьому за час вагітності я! Схудла! на 4 кілограми, ніколи не знала проблем з набряками, молочницею, герпесом, токсикозом, шкірними висипаннями та іншими жахами, якими залякують майбутніх мам, аж до дня пологів вела активний спосіб життя (копала грядки, носила відра з водою, ходила в піші походи в гори, допомагала чоловікові будувати будинок), без ускладнень самостійно народила доньку вагою 4 кілограми! Не лякайтеся, такий «монстрик» вийшов у нас тому, що самі ми великі. Я до того, що на цій дієті дитина набирав вагу абсолютно нормально і був чудово розвинений, коли народився. У нас дуже гарна, здорова і розумна дівчинка!
- Чи можлива така дієта при годуванні грудьми?
Більш ніж! Знову ж таки, без шкоди для фігури ви повністю забезпечите себе і свою дитину всім необхідним. Ось вже 9 місяців я годую нашу дочку тільки грудьми, не вводячи прикорм в звичному його значенні. Дочка крім молока нещодавно почала сама гризти фрукти і овочі, які я їй навіть в пюре не перетираю, даю так. При цьому всі зуби і волосся в мене на місці, самопочуття чудове, дитина теж надзвичайно активний і фізично розвинений. Їй ще не було місяця, коли вона впевнено тримала голову, з двох місяців вже переверталася зі спини на живіт, в 5 поповзла, в 5,5 встала на ноги, з 7 почала робити кроки у опори. Зараз (майже 9) дуже швидко повзає на четвереньках і робить спроби стати без опори, а також впевнено ходить, тримаючись за мої руки. Дівчинка дуже уважна і розумна, вже давно проявляє ініціативу в іграх, тому в розумовому розвитку сумніватися теж не доводиться.
- Хіба свіжі овочі та фрукти не викликають у немовлят посилення кольок?
Дійсно, в перші три місяці життя багатьом дітлахам і мамам доводиться нелегко, і споживання тільки свіжих рослинних продуктів може погіршити ситуацію. Однак насправді діти в цьому ніжному віці реагують майже на все - жир, молочний білок, цукор, кофеїн і багато інших продуктів також можуть викликати сильні коліки. Коли в дочки почалися коліки, я дуже переживала, що це через мене, через те, як я харчуюся, тому вирішила перейти на нейтральну варену їжу, їла тільки каші і картоплю з хлібом. Їй справді стало легше, але набагато гірше стала відчувати себе я - відмова від найважливішого джерела вітамінів досить відчутний. Я стала експериментувати з іншого вареної їжею, що містить овочі та фрукти - овочеві рагу, печені яблука. Кольки посилилися знову, хоча вже стали вже менш інтенсивними. Тоді я знову спробувала їсти свіжі фрукти й овочі - гірше малятку не стало. Так що, як я переконалася, якщо у дитини і почалися коліки, тут уже нічого не поробиш, повністю позбутися від них не вийде, потрібно просто почекати, поки пройде цей непростий період. Звичайно, деякі фрукти довелося виключити, наприклад, виноград, апельсини, червоні фрукти і ягоди. З овочів не йшли капуста і морква. Однак яблука, груші, дині, кавуни, свіжа зелень, огірки, помідори, редиска проходили нормально. У всіх це дуже індивідуально і кожен знайде для себе відповідні продукти. Я чула, що деякі лікарі радять взагалі утриматися від споживання свіжого, поки дитині не буде півроку, навіть на підставі того, що у малюка просто піниться стілець. Це дуже жорстока рекомендація і не варто сприймати її серйозно. Зрозуміло, що серце мами обливається кров'ю при крику малюка і з'являються думки про страшні кишкових інфекціях при вигляді пінки або зеленої слизу. Але наскільки розумію я, це буває майже у всіх дітей, і у всіх без винятку проходить без стороннього втручання. Є способи полегшити страждання дитини, але не на шкоду його і вашому здоров'ю. Якщо цікаво, питайте!
-Не вірю, щоб цим можна було наїстися, за 2 місяці я просто помру з голоду!
Не вірте мені! Спробуйте самі, щоб переконатися! Зі свого досвіду скажу, що зараз є мені хочеться набагато менше і рідше в порівнянні з моїм минулим способом життя. Вже давно ми з чоловіком їмо лише два рази на день і практично ніколи не відчуваємо голоду. Спочатку вам може бути некомфортно, але коли ваш організм очиститься, ви будете наїдатися дуже легко і довго зберігати почуття ситості. Ще раз повторю, що ця дієта ніколи не залишить вас голодними. Хочете їсти - їжте скільки завгодно! Можете пригостити себе додатковою порцією гречки, або погризти хлібні сухарики, напхати за щоки горіхів, немає ніяких проблем! Головне - утримайтеся від усього, не включеного до списку, це може звести всі ваші старання нанівець, поки організм не перебудувався на нову хвилю.
- Чи не виникає бажання зірватися і повернутися до звичного режиму харчування?
Повернутися - ніколи. Зірватися - все рідше і рідше! Спочатку ми взагалі поставили собі завдання харчуватися тільки так і ніяк інакше. Тим не менше, життя бере своє, і нас періодично оточують смачно готують мами, ресторани з привабливими екзотичними стравами, що кличуть у гості друзі, або просто булочні по дорозі додому. І ми махнули рукою на свою обітницю, тепер ми абсолютно вільні люди і можемо дозволити собі все, що завгодно. Проте вже майже нічого не хочеться! У супермаркетах ми абсолютно байдуже проходимо повз барвистих полиць і вітрин, в ресторанах зі спокійною душею замовляємо салати, в гостях недоїдає дивовижно смачний торт. Не тому що «не можна», а тому що просто не потрібно. А повернутися до колишнього способу харчування нам просто не представляється можливим. Адже якщо бридке каченя раптом виявить, що насправді він прекрасний лебідь, навряд чи йому захочеться повернутися на свій брудний заїжджий двір замість зачаровують польотів в сонячному небі. Ми відчули абсолютно іншу якість життя і тепер не бажають змінювати його на щось менше.
- Можуть виникнути проблеми з травленням?
Спочатку (всього пару днів), в процесі очищення організму, вас можуть турбувати деякі неприємні відчуття начебто підвищеного газоутворення і розлади стільця, але потім все налагодиться і ви будете почувати себе прекрасно! Саме щоб уникнути цих відчуттів, власне, і рекомендують робити клізми і голодувати перед очисними курсами. Хоча це зовсім необов'язково, організм сам з усім розбереться досить швидко і ефективно. Ви також будете помічати, що ці відчуття відновлюються, якщо вам доведеться побалувати себе чим-небудь, не включеним до списку. Просто зрозумійте, що ваша травна система буде мов водопровідний кран в проточному режимі під великим напором, в перманентному стані самоочищення. Якщо в ньому міститься тільки вода, немає жодних проблем, все йде гладко і практично безшумно. Проте варто туди потрапити нікому чужорідного тіла, наприклад, шматку землі, кран почне голосно фиркати і плюватися, виштовхуючи з себе те, що не має в ньому перебувати. Ось приблизно так все і відбувається в організмі. Чому ви не відчуваєте дискомфорту зараз, хоча і їсте всі ці продукти «не зі списку»? Тому що зараз ваш кран забитий землею, а вода тече по ньому тоненькою цівкою. Але все в ваших руках!
-Лікарі кажуть, що так харчуватися небезпечно, тому що в організмі почнуться незворотні зміни, що ведуть до важких хвороб і навіть до смерті!
На мій погляд, з їх боку це абсолютно безпідставні твердження, немає абсолютно ніякої статистики або лабораторних експериментів, які давали б лікарям таке говорити. Навряд чи вони також випробували це на собі самі, щоб порівняти два варіанти і з упевненістю радити вам кращий. Тим часом, на світі живуть і живуть чимало людей, які ведуть такий спосіб життя (про що лікарі просто не хочуть чути), які можуть сказати, що якщо з ними і відбулися незворотні зміни, то тільки в кращу сторону. І подумайте, якщо ваш чудовий, розумний організм, що змушує вас затримувати дихання під водою і відсмикнути руку від вогню, збереться помирати, невже він не скаже вам про це? Невже напередодні швидкої смерті ви від дня в день будете почувати себе все краще і краще? Тоді це буде смерть від щастя, мабуть! Більш того, думаю, було б резонним вважати, що якщо людина дає авторитетні поради в області здоров'я і правильного способу життя, він повинен знати, про що говорить, тобто, сам повинен бути здоровим, красивим, підтягнутим, виглядати молодо і свіжо. Ви багато знаєте таких лікарів? Я - вкрай мало.
- Можна так харчуватися, поки сидиш на місці. Але коли займаєшся важкою фізичною роботою, це нереально.
Нічого подібного. Я своїми очима бачила, як мій чоловік, харчуючись таким чином, один своїми руками побудував двоповерховий дерев'яний будинок з бруса без будь-якої допоміжної техніки за три місяці. Це багатьом взагалі навряд чи під силу, в тому числі і качкам, що харчується тільки м `ясом і протеїновими коктейлями. Сама я теж дуже люблю фізична праця, в тому числі тривалі походи, копання в городі і спортивні тренування, і можу з упевненістю сказати, що енергія просто б'є ключем, працювати можна не покладаючи рук з раннього ранку і до пізнього вечора. Якщо вам, звичайно, це подобається!
- Як мені дотримуватися такої дієти, коли я багато працюю і їм весь час на ходу?
Немає нічого складного. Снідати фруктами можна навіть на ходу. Як обіду візьміть з собою пластиковий контейнер з гречкою, на перекуси під час роботи забезпечте себе горіхами і сухофруктами. Якщо протягом дня видається вільний час, цілком можна збігати в найближчу намет і побалувати себе свіжими фруктами, а ввечері не поспішаючи приготуйте собі хорошу порцію салату.
-Як мені зробити це своїм способом життя, якщо мені доводиться готувати на всю сім'ю іншу їжу і я постійно оточена запахами і повним холодильником «заборонених» продуктів?
Тут, звичайно, все питання в мотивації. Якщо ви твердо задалися метою отримати бажане (а саме - красу, стрункість, здоров'я), то для вас це не складе великих труднощів. Витрати часу на приготування їжі для себе - мінімальні. Гречку потрібно всього лише залити гарячою водою, а потім тільки посолити і додати масла. Салат можна готувати на всю сім'ю, всім дати потроху, а собі - решту. А знаючи, що через 2 місяці ви знову зможете все це є, ви і спати будете спокійно.
-Що мені робити з критикою мого нового способу життя, яку постійно висловлюють навколишні і особливо близькі люди?
Поставтеся до неї з розумінням. Дійсно, це дуже незвичайний спосіб харчування, у багатьох викликає шок і повне неприйняття. Дивно як пильно люди стежать за тим, що їдять інші люди! Напевно, на вас будуть страшно ображатися мами та бабусі, коли ви будете відмовлятися від їх чергового кулінарного шедевра. Заспокойте їх, що це ненадовго, от зараз ви тільки схуднете, і все! Багато хто починає лякатися того, як різко ви почнете скидати вагу. Вам будуть говорити, що ви дуже сильно схудли, що це погано, нездорово і так далі. Це тому, що вони знають і пам'ятають вас такими, якими ви більше не хочете бути. Ваш новий вигляд - просто їм незнайомий. А з часом, дивлячись на вас, вони побачать, що ви здорові і прекрасно виглядаєте, і самі зрозуміють, хто був правий.
Краса і стрункість - це не міф і не прерогатива супермоделей і кінозірок. Це перлина, що лежить в розкритої раковині на березі перед вашим поглядом. Вам потрібно тільки протягнути руку і узяти її. І цього перлів вистачить на всіх.
Удачи! 1:)
Аватар пользователя
ПОЛИНКА

 
Автор темы
Сообщений: 260
Темы: 218
Зарегистрирован: 06 янв 2012, 23:46
Благодарил (а): 3 раз.
Поблагодарили: 5 раз.

Объявления

Вернуться в Диеты и здоровое питание

Кто сейчас на форуме

Зарегистрированные пользователи: нет зарегистрированных пользователей




cron
Яндекс.Метрика